Вітаю Вас, Гість

Запрошуємо Вас долучитися до авторів літературно-художнього альманаху "Lira" (Ліра).

    Головною метою цього видання є надання можливості молодим авторам реалізувати свій творчий потенціал. Обмеження щодо мови написання, тематики, стилю та форми немає. Редакція може не поділяти думки автора. Рукописи не рецензуються та не повертаються. Відповідальність за зміст робіт несуть автори. Редакція може вносити незначні правки лише за згодою автора і залишає за собою право не видавати ті твори, які не відповідають принципам авторської етики, загальнолюдським нормам моралі та загальному рівню робіт у збірці.


   Роботи подаються на попереднє узгодження у друкованому або електронному вигляді, із повним ім'ям автора, його домашньою адресою та телефоном. У альманасі вказується ім'я та прізвище автора, а також місто, в якому він проживає. За бажанням автора вказується псевдонім. Решта інформації є конфіденційною і зберігається в редакції.

   На попереднє узгодження роботи надсилайте на електронну адресу almanah-lira@i.ua

   Літературно-художній альманах "Lira" видається за кошти авторів та спонсорів. Вартість участі в альманасі становить 50 гривень за кожен примірник, кількість яких прямопропорційна кількості сторінок формату А5, затверджених до друку. Відповідно, за кожну опубліковану сторінку надсилається по одному авторському примірнику за першу сторінку і звичайному або подарунковому за кожну наступну. Авторські примірники будуть надіслані поштою, на вказану автором адресу (поштові витрати Укрпоштою в межах України - коштом видавництва). Є можливість замовлення додаткових примірників. Редакція та видавництво подають твори у редакції автора, мовою оригіналу. 

   На авторському примірнику буде вказано "Авторський примірник (ім'я і прізвище або псевдонім автора)" - такий примірник можна замовити лише один. таким чином люди, які ще не мають достатньої кількості матеріалу на власну книгу, за допомогою альманаху «Ліра», вже зараз можуть отримати примірник зі своїм ім’ям та прізвищем на обкладинці

   На подарунковому примірнику буде вказано "На згадку від (ім'я і прізвище або псевдонім автора)" - таких примірників можна замовити безліч. Ця можливість буде зручною для людей, котрі хочуть скласти про себе гарне враження, подарувати близьким примірник альманаху "Ліра" із власним іменем на титульній сторінці, тому що таких книг, на відміну від авторських примірників можна замовляти безліч!

   У авторських і подарункових примірниках, за бажанням автора, також буде присутня унікальна кольорова вклейка із фотографією автора (відео).

Сподіваємось на Вашу участь у проекті.